Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Rewolucyjny i Ekologiczny System Czyszczenia Wodnego

Firma Electrolux Professional rozpoczęła już w 1992 roku współpracę z Instytutem Hohenstein w celu znalezienia alternatywy dla czyszczenia chemicznego na bazie rozpuszczalnika PER i innych. W 2005 roku, zbierając cenne i konieczne doświadczenia zrodził się kompletny System Czyszczenia Wodnego lagoon. System lagoon jako jedyny do tej pory, został przetestowany i zatwierdzony poprzez The Woolmark Company do czyszczenia odzieży z wełny oznaczonych symbolem C3. Na obecną chwilę funkcjonuje na świecie około 800 pralni, stosujących naszą metodę.

Firma Electrolux Professional rozpoczęła w 2013 roku prace nad dalszym rozwojem systemu czyszczenia na mokro. Efektem intensywnego i dokładnego testowania, jest nowy system-lagoons Advanced Care, który od września 2015 roku jest wprowadzany na rynki w 3 liderujących krajach: Francja, Wielka Brytania i Polska.

Lagoon® Advanced Care przejmuje wszystkie pozytywne cechy z istniejącego lagoona® oraz dodaje nowe, przełomowe właściwości dla czyszczenia na mokro. Do najważniejszych z nich należą: krótki cykl kompletnego czyszczenia (około 55 min.), łatwość i efektywność odplamiania, duża skuteczność głównych detergentów na tłuste plamy, delikat-niejszy cykl procesu wodnego w pralnico-wirówce, pełne dosuszenie delikatnej odzieży w suszarce z niewielka ilością zagnieceń, szybki i prosty proces wykańczania. Wszystkie te osiągnięcia stały się możliwe, dzięki zastosowaniu inteligentnych detergentów, programów i metod w procesie czyszczenia wodnego.

W ten sposób lagoon° Advanced Care jest 100% ekologiczną alternatywą dla czyszczenia chemicznego. Ogromna efektywność, szybkość i łatwość procesu, wraz z najwyższą jakością serwisu dla najbardziej delikatnych rzeczy, tworzą z lagoon° Advanced Care nieporównywalną ofertę dla rynku pralniczego i nowych inwestorów.
Electrolux Professional zaprezentował oficjalnie "na żywo" system lagoone Advanced Care podczas Targów WorldHotel w Warszawie w dniach 13-15.10.2015. Stoisko firmy Electrolux Professional cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Odwiedziło nas ponad 100 osób, w tym właściciele istniejących salonów lagoons (obecnie już ponad 50 instalacji), nowe firmy, inwestorzy oraz firmy współpracujące. Zobacz więcej - Nowoczesne wyposażenie pralni Electrolux 

Pralki przemysłowe Electrolux

Osoba kontaktowa: Janusz Stankiewicz Area Manager Eastern Europe
E-Mail: janusz.stankiewicz@electrolux.de

Previous

Electrolux zaprezentuje podczas TexCare nowy rewolucyjny
system czyszczenia na mokro lagoon® Advanced Care

Next

Fotorelacja z Targów
WorldHotel 2015