Electrolux otrzymał tytuł Najbardziej Innowacyjnej Marki Roku 2016

Electrolux otrzymał dwie prestiżowe nagrody Plus X za profesjonalne rozwiązania pralnicze, a dodatkowo zdobył tytuł najbardziej innowacyjnej marki roku.

Od ponad 13 lat, nagroda Plus X Award jest przyznawana za produkty, które są najbardziej innowacyjne oraz, które przede wszystkim gwarantują niezrównaną wartość dla użytkownika. Na początku tego roku, Electrolux odebrał dwie nagrody Plus X za rozwiązanie pralnicze myPRO oraz za koncepcję urządzeń Evolution/Hyvolution z barierą higieny w kilku kategoriach, w tym za jakość, design, trwałość, łatwość obsługi, ekologię i ergonomię.

Podczas ceremonii rozdania nagród  Plus X, która odbyła się 23 czerwca w Bonn, w Niemczech, Electrolux został okrzyknięty „najbardziej innowacyjną firmą roku”. Nagroda została przyznana w dziedzinie produkcji profesjonalnych urządzeń. Jest to najważniejsza nagroda jaką producenci mogą otrzymać od Plus X. Uzyskanie takiego tytułu oznacza, iż marka może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami oraz, że otrzymała najwięcej atestów w obrębie danej grupy produktów.

Nagroda ta ma szczególne znacznie, ponieważ laureat „Najbardziej Innowacyjnej Marka Roku” jest wyłaniany w drodze przejrzystej procedury, którą prowadzi (za Plus X Award): „kompetentne i niezależne od rynku jury, Plus X Award”.

W imieniu Electrolux Professional, nagrodę osobiście odebrał Michele Cadamuro pełniący rolę Design Director wspólnie z Christophem Hennefeldem, Dyrektorem Sprzedaży oraz Stephane Cailleau, Manager, R & D.

Michele Cadamuro  podsumował ceremonię wręczenia nagród: „Wygranie takiej kolekcji cenionych nagród, jest ogromnym świadectwem ciężkiej pracy poszczególnych zespołów naszej firmy, które stale trafnie przewidują potrzeby klientów i zapewniają im innowacyjne i zrównoważone rozwiązania i usługi”.

Z punktu widzenia sprzedaży – Christoph Hennefeld, Dyrektor Sprzedaży, Electrolux Professional:

„Innowacje są częścią naszych podstawowych wartości oraz można powiedzieć, DNA naszej firmy. Jesteśmy dumni, że innowacyjność naszych urządzeń została doceniona w dwóch naszych najnowszych produktach  (MyPro oraz pralnico-wirówki z barierą higieny Evolution).

To dowodzi, że nasze wysiłki, polegające na przeniesieniu spostrzeżeń i informacji od klientów na cechy produktów i oferowanych przez nas rozwiązań są akceptowane i doceniane przez rynek – w tym przypadku przez jury ekspertów branżowych.

Traktujemy tę nagrodę jako motywację do dalszego rozwoju produktów, które stanowią wyjątkowe korzyści i mają szczególne znaczenie dla naszych klientów.”

Electrolux otrzymał tytuł Najbardziej Innowacyjnej Marki Roku 2016 2016-06-28T10:02:08+00:00 Electrolux Professional