Zaawansowana technologia pralnicza

Lider wśród producentów profesjonalnych systemów pralniczych – Electrolux Professional – prezentuje linię urządzeń – Electrolux Generacja 5000. To najnowocześniejsza technologia w służbie efektywności, oszczędności i ergonomii.

 
Generacja 5000 to klasa sama dla siebie. Jak mówi Janusz Stankiewicz, przedstawiciel Electrolux Professional na Europę Centralną i Wschodnią, sercem nowego systemu jest inteligentny sterownik Compass PRO. Bardzo przyjazny dla użytkownika, pozwalający intuicyjnie i sprawnie programować funkcje zarówno w pralnico-wirówkach, jak i suszarkach i innych urządzeniach. Jego „inteligencja” pozwala znacznie precyzyjniej niż dotąd dobierać programy prania i suszenia do rodzaju i ilości tkanin oraz stopnia i charakteru zabrudzenia. Pozwala to perfekcyjnie dozować energię, wodę i detergenty, co oznacza znacznie (nawet o połowę) niższe koszty eksploatacji. Ogromne znaczenie ma też skrócenie cykli prania, bez zmniejszenia jego efektywności, co owocuje oszczędnością czasu.

Zaawansowana technologia urządzeń pozwoliła na zaprojektowanie konstrukcji o wytrzymałości ok. 30.000 cykli, czyli 10 lat intensywnej eksploatacji. Dla porównania – pralki domowe wytrzymują 2-3 tysiące cykli. Wysiłek technologów i konstruktorów firmy Electrolux poszedł w kierunku stworzenia trójkąta zapewniającego równowagę trzech czynników: ekonomii, czyli oszczędności, efektywności, czyli jakości prania oraz czasu, czyli wydajności urządzeń. Synergia tych cech powoduje, że urządzenia serii 5000 stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla małych obiektów – salonów kosmetycznych, day SPA, klinik medycznych, pralni samoobsługowych, jak i dla hoteli, sanatoriów oraz szpitali, czyli dla wszystkich miejsc, w których dbałość o szybkie, perfekcyjne pranie jest wymogiem nie tylko estetycznym, ale też zdrowotnym, stanowiącym o jakości świadczonych usług.

W ramach serii produktów Electrolux oferowane są urządzenia o pojemności od 6 do nawet 120 kilogramów wsadu. Przewaga ekonomiczna tych urządzeń, wynikająca z niskich kosztów eksploatacji, widoczna jest już po dwóch latach, kiedy to rekompensuje się ich wyższa, od średniej, cena. Kolejne lata przynoszą już tylko oszczędności, bez rezygnacji z najwyższych standardów czystości.

 

Osoba kontaktowa: Janusz Stankiewicz Area Manager Eastern Europe
E-Mail: janusz.stankiewicz@electrolux.de

Zaawansowana technologia pralnicza 2016-02-05T08:05:28+00:00 Electrolux Professional